Stypendium Cooper Vision

Z przyjemnością informujemy, że naszej tegorocznej absolwentce Optometrii, Natalii Kozakiewicz, zostało przyznane stypendium ufundowane przez firmę Cooper Vision w ramach programu FORCE za najlepszą pracę magisterską dotyczącą soczewek kontaktowych w roku 2012. Jednorazowe stypendium wynosi 2000 euro. Gratulacje!

Rekrutacja do kół SPIE/OSA

Spotkanie rekrutacyjne do kół naukowych SPIE/OSA odbędzie się w dniu 14 listopada 2012, o godz. 15:00 w sali 18/6-7, bud A1.
Zapraszamy!

Zmiany w planach studiów

15 grudnia 2011 wprowadzone zostały zmiany w planach studiów.

Rekrutacja zimowa

Już niebawem rusza zimowa rekrutacja na studia II stopnia, specjalności optyczne czekają na Ciebie!

Kierunek OPTYKA zatwierdzony przez MNiSW

Z przyjemnością informujemy, że 22 czerwca 2011 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjęło decyzję o wyrażeniu zgody na prowadzenie przez Wydział Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Optyka. O dalszych działaniach uczelni w tej kwestii będziemy informować na bieżąco.

Zmiana adresów

Od 15.III.2011 strona z materiałami dydaktycznymi z optyki znajduje się pod adresem www.if.pwr.wroc.pl/optyka

Nowy kierunek - OPTYKA

Trwają końcowe prace nad otwarciem nowego, unikalnego w skali kraju kierunku studiów - OPTYKA. Szczegółowe informacje podamy wkrótce, skrócony opis nowego kierunku znajduje się tutaj.

Rekrutacja już niebawem...

Więcej informacji na stronie www.rekrutacja.pwr.wroc.pl